Cześć!

Nazywam się Jakub Nguyen ale do naszej dalszej komunikacji wystarczy Ci zapewne moje imię - Jakub.

Prywatnie ojciec Aleksandry - oczka w głowie tatusia i mąż Moniki - miłości życia i prywatnego motywatora (Żona zawsze potrafi zagonić do roboty). Dobrze by było napisać coś o hobby, ale tego cały czas szukam. 

Moja przygoda z reklamą zaczęła się od organizacji materiałów reklamowych do restauracji mojego Taty, później byłem odpowiedzialny między innymi za marketing w dużej polskiej spółce i w końcu własna firma. Obecnie mieszkam w Holandii i swoje umiejętności staram się przenosić na tutejszy grunt.

Ponieważ w przeważającej części swoje doświadczenie nabyłem ucząc się na własnych (często kosztownych) błędach, wiem jak cenna jest pomoc kogoś znającego zagadnienie. Podstawową wiedzę z zakresu grafiki, programowania i obróbki audio/video zdobyłem jednak w szkole na kierunku Zarządzanie Informacją. To był jednak dopiero pierwszy stopień z wielu jakie musiałem pokonać. Zrodziła się pasja która później dała mi pracę i napędzała do dalszego działania. Moje doświadczenie i wszystkie sukcesy jak i porażki za nim stojące są więc nieocenioną wartością dodaną do naszej współpracy.

Wiedzą i radą dzielę się chętnie i często bez zahamowań o czym zapewne się przekonasz, jeśli tylko zechcesz.