Zajmuje się dostarczaniem usług i produktów związanych z branżą reklamową. Dzięki współpracy z kilkoma drukarniami, hurtowniami, szwalniami i programistami z Polski, Holandii, Niemiec i innych krajów UE mogę pochwalić się szeroką ofertą. Główne jej elementy to:

Projektowanie stron internetowych

Podstawowy obszar działania firmy to tworzenie stron internetowych. W dzisiejszych czasam własna witryna to często być albo nie być firmy. Tworzymy profesjonalne strony www dla małych firm, jak ZZP w Holandii, Gewerbe w Niemczech czy  Independant w Belgii. Wykonujemy również rozbudowane serwisy jak np. strony internetowe dla agencji pracy, wraz z portalem ogłoszeń.

Sklepy internetowe

Jeżeli szukasz firmy która wykona dla Ciebie sklep internetowy to jesteś na właściwym adresie. Przygotowujemy sklepy on-line oparte na kilku napopularniejszych systemach. Zaufaj nam a Twój biznes ecommerce będzie w dobrych rękach.
Oprócz części technicznej przedsięwzięcia zawsze świadczymy usługi doradcze z zakresu dobodu rozwiązań jak i prowadzenia sprzedaży w internecie.

Poligrafia / Drukarnia

Obojętnie czy szukasz szybkiego druku wizytówek, małego lub dużego nakładu ulotek czy papieru firmowego i teczek ofertowych. Gwarantuję szybką realizację zleceń.
Pomyśl o umaj.eu jak o drukarni internetowej w Holandii / Belgii / Niemczech czy innym kraju europejskim, która zamiast przerzucać część prac na klienta, bierze wszystko na siebie. Dodatkowo jak w przypadku każdej innej usługi, zawsze możesz liczyć na doradztwo. Również projektowanie graficzne materiałów drukowanych jest w naszej ofercie usług.

Projektowanie graficzne

Logo dla nowej firmy i rebranding. Projekty ulotek, wizytówek i innych materiałów. Jeżeli potrzebujesz reklamy a nie masz gotowego projektu oferuję usługę opracowania grafik.

Odzież reklamowa i robocza

Duże i małe ilości a nawet pojedyncze sztuki. Nadruki i hafty na koszulkach, bluzach, polarach i czapkach. Oczywiście oferuję też odzież roboczą z nadrukami.
Podstawowe metody zdobienia które oferuję to haft komputerowy, sitodruk i termotransfer. Odzież robocza i reklamowa z wysyłką do Niemiec i Holandii nawet w 3 dni

Oklejanie pojazdów i witryn

Ta usługa jest niestety mocno ograniczona terytorialnie. Dla ciekawych zleceń jestem jednak w stanie dojechać a nawet dolecieć. Aplikuję na samochody i witryny sklepowe folie szronione, OWV (dziurkowana), monomerowe i wylewane.

Druk wielkoformatowy

Pełen wybór produktów przygotowywanych z zastosowaniem druku wielkoformatowego. Banery, siatki mesh, naklejki jak również obrazy na canvasie, a nawet fototapety do kolorowego salonu. Tak jak i inne produkty wysyłam do całej Europy.

Gadżety reklamowe

Ten segment jest praktycznie nieograniczony. Korzystam z katalogów ogólnoświatowych producentów gadżetów. Oferuję znakowanie za pomocą sitodruku, tampondruku i grawerowania laserowego. Metalowe długopisy z logo, breloczki do kluczy, kubki firmowe, smycze z nadrukiem i wiele innych gadżetów firmowych.